White Shark Mouse GM-5002 Octavius RGB

Original price was: 2,300 L.Current price is: 2,000 L. 14%
 • Package Dimensions : 23 x 15 x 5.4 cm; 250 Grams
 • Date First Available : 28 July 2020
 • Manufacturer : White Shark
 • ASIN : B08D9KKQ4S
 • Item model number : Octavius
 • Best Sellers Rank: 3,555 in PC & Video Games 

5 in stock

SKU: GM-5002 Octavius

Categories:

White Shark Mouse GM-5002 Octavius RGB

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

6D DESIGN
Pajisur me 6 butona për veprim të shpejtë gjatë lojrave.

SENSOR SUNPLUS I KLASADS SAM GAMAMS
Pajisur me sensor optik SUNPLUS 199, i aftë deri në 6400 DPI.

RREGULLIMI ON-THE-FLY DPI
Butoni i rregullueshëm DPI mundëson kalimin e qetë ndërmjet 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI, duke ju dhënë nivelin e duhur të saktësisë për cilën lojë po luani.

RREGULLIMI RGB 
Kontroll i plotë i ndriçimit RGB (16,8 ngjyra M) me softuerin.

PROGRAM
Për të vendosur ndriçimin RGB dhe butonat individualë, shkarkoni softuerin duke vizituar: www.whiteshark.biz/sq/download

Veshja me gome
Përmirëson kapjen, duke parandaluar rrëshqitjen dhe rrëshqitjen e gishtave.

White Shark Mouse GM-5002 Octavius RGB

 • Package Dimensions : 23 x 15 x 5.4 cm; 250 Grams
 • Date First Available : 28 July 2020
 • Manufacturer : White Shark
 • ASIN : B08D9KKQ4S
 • Item model number : Octavius
 • Best Sellers Rank: 3,555 in PC & Video Games 

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Gaming janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Gaming  at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.14 kg
Brand

Shark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “White Shark Mouse GM-5002 Octavius RGB”