Trust Ziva Gaming Mouse (AL)

Original price was: 1,300 L.Current price is: 1,100 L. 16%

Trust Gaming Ziva Gaming Mouse, 800-2000 DPI, 6 Responsive Buttons – Black

6 in stock

SKU: Trust Ziva Gaming

Categories:

Trust Ziva Gaming Mouse (AL)

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Emri i markësTrust
Pesha e sendit104 g
Dimensionet e produkteve4 x 7,3 x 12,8 cm
Numri i modelit të artikullit21512
seriZiva
Ngjyrëe zezë
Burimi i energjisëkabllo

 

Trust Ziva Gaming Mouse, ndjeni shpejtësinë dhe saktësinë absolute me Trust Ziva ! Projektuar për lojtarë profesionistë, Z iva Gaming Mouse është ndërtuar si një mjet lojrash preciz . Zbuloni rezolucionin e lartë nga 1000 deri në 3000 dp i dhe 6 çelësa të programueshëm. Definitivisht Trrust Ziva Mouse Gaming është një zgjedhje e fortë për profesionistët dhe lojtarë !

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Gaming janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Gaming  at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Trust

Lidhja

Usb

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trust Ziva Gaming Mouse (AL)”