MOUSE

Në dyqanin Oktouest kompjuter store në Shqiperi, do të gjeni mouse nga të gjitha modelet e ndryshme.

Dërgesa është falas dhe pagesë në dorëzim në Shqipëri.

Mouse

Black Foot White Shark Mouse+Pad (AL)

Original price was: 2,200 L.Current price is: 1,800 L. 19%
Mouse type: 6D - 6 buttons
Chipset: Pixart 3168
Sensor type: Optical IR LED
Resolution: 800 / 1200 / 2400 / 3200
Acceleration: 10G
Lifespan: Over 3 million
Lighting: LED 4 colors
Finish: Rubber coating
Interface: USB 2.0
Cable length: 1,5m PVC
Dimensions (mm): 130 x 66 x 42 mm
Weight: 135g
Color: Black
Material: Plastic
 • Connectivity : USB
 • Special keycap structural design, long life for use 10.000.00 life times
 • Special design for space bar and enter key
 • High resilience, enhance the touch feeling and increase of service life
 • Prevent spill design, prevent spill damage
 • Works with windows 8
 • Optical mouse
 • 1000 dpi 3 buttons & scrolling wheel

Mouse Alpin Optical IT-OP107

Original price was: 640 L.Current price is: 490 L. 24%
 • Interface USB/PS2
 • Type Optical
 • DPI 1000 DPI
 • Cable length 1.6 M
 • OS Windows Xp/7/8/8.1/10
 • Available color Black
Mouse Element MS-1050G KIDO,jan të ndjeshëm dhe depërtim për përsosmëri të shkëlqyeshme të gamerit Butonat anësore D butoni i kaloni Dpi Dizajni ergonomik. Ajo gjithashtu ofron zgjidhje 1200/1600/2400 dpi për rregullim përmes një butoni nga mënyra e vet e përdoruesit. Sidomos në lojë dhe dizajnim, është i përshtatshëm dhe i përshtatshëm.
 • Mouse Cyrus Gaming
 • Chipset: Instant A704
 • Butonat e lojës 6D - 6
 • Sensori optik
 • 60 nxitimi i IPS
Mouse Sbox modeli GM-204 Ideal per lojrat ne 4D me nje rreze optike te avancuar I pershtatshem per Windows 7/8/10 dhe MAC OS X

Mouse Hannibal Black White Shark GM-1602

Original price was: 1,700 L.Current price is: 1,500 L. 12%
 • 6D dizajn ergonomik me 6 butona për produktivitet dhe efikasitet të lartë
 • Sensori i lojërave i pajisur me sensorin optik nst 704 optik, i aftë të shkojë deri në 3200dpi dhe 125 Hz shkalla e votimit
 • Kontroll saktësie rregullimi në fluturim dpi me 4 cilësime dpi 1200/1600/2400/3200 dpi
 • 7 Ngjyra të ndryshme të lehta të udhëhequra që ndryshojnë gjatë përdorimit, duke ofruar ndriçim ambiental qetësues (të bardhë, të verdhë, portokalli, të kuq, rozë, vjollcë dhe blu)

Mouse marcu black white shark gaming(AL)

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,700 L. 15%
 • 7D Design
 • Gaming Sensor
 • On the Fly DPI Adjustment
 • 7 Colour Illumination
 • Rubber coated


Mouse Optical Intex IT-OP14 Little Wonder

Original price was: 400 L.Current price is: 290 L. 28%
 • Interface USB/PS2
 • Type Optical
 • DPI 800 DPI
 • Cable length 1.5 M
 • OS Windows Xp/7/8/8.1/10
 • Available color Black
 • Premium Quality
 • Compatible with Most Mice
 • High Density Microfiber Construction
 • Anti Slip
 • Dimensions: 400 x 300 x 40 mm
 
Gaming mouse pad White Shark UMETHON Dimensions: 400 x 300mm

Mouse SBOX Optical Black M-958 (AL)

Original price was: 850 L.Current price is: 600 L. 30%
Mouse type: 3D
Resolution: 1000 DPI
Interface: USB 2.0
Hand orientation: Left & Right
Sensore Type: Optical
Material: ABS plastic
Cable lenght: 150cm
Color: Black
Mouse size: 114 x 63,8 x 41 mm
Weight: 61,2g