Cooler Master NotePal I100 R9-NBC

1,900 L
 • Ultra i hollë-Vetëm 23 mm i trashë
 • Ventilatore i heshtur 140 mm për ta mbajtur laptopin të freskët.
 • Dizajni ergonomik për këndin më të mirë të shikimit / shtypjes.
 • Menaxhim i lehtë kabllor.
 • Mbështet laptopë deri në 15.4 ”.

1 in stock

SKU: NotePal I100 R9-NBC

Categories:

MarkaMaster ftohës
seriR9-NBC-I1HK-GP
Lartësia e sendit23 milimetra
Gjerësia e sendit24.9 Centimetra
Madhësia e ekranit15.4 inç
Pesha e sendit680 g
Dimensionet e produkteve35.1 x 24.9 x 2.3 cm
Numri i modelit të artikullitR9-NBC-I1HK-GP
Numri i porteve USB 2.01
 • Cooler Master NotePal I100 R9-NBC
 • E trasha vetëm 23 mm e trashë
 • Ventilatore i heshtur 140 mm për ta mbajtur laptopin të freskët
 • Dizajn ergonomik për kënde të shkëlqyera të shikimit / shtypjes
 • Menaxhim i lehtë kabllor
 • Mbështet laptopë deri në 15.4 inç
 • Ventilatore 140 mm ndihmon për ta mbajtur laptopin të freskët
 • Sipërfaqja e rrjetës metalike dhe 1 tifoz ofrojnë një pllakë të ftohtë për laptop, Apple MacBook Pro, Ultrabook, fletore ose netbook
 • Cooler Master NotePal I100 R9-NBC i hollë, 23 mm i trashë ofron një transportueshmëri të shkëlqyeshme
 • Dy cilësime të ndryshme të lartësisë ergonomike sigurojnë rehati të përmirësuar dhe kënde të shikimit
 • Shumëllojshmëri ngjyrash të disponueshme përfshirë të bardha, jeshile, blu, të zeza, të kuqe, portokalli dhe rozë
 • Për të gjetur numrin e kërkuar të Cooling Pad si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Cooling Pad  janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Υou can also find more ALL-IN-ONE WATER COOLING at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.680 kg

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Cooler Master NotePal I100 R9-NBC”