Mouse marcu black white shark gaming(AL)

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,700 L. 15%
  • 7D Design
  • Gaming Sensor
  • On the Fly DPI Adjustment
  • 7 Colour Illumination
  • Rubber coated

5 in stock

SKU: Mouse marcu black

Categories:

Mouse marcu black white shark gaming(AL)

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

  • 7D Design
  • Gaming Sensor
  • On the Fly DPI Adjustment
  • 7 Colour Illumination
  • Rubber coated

 

Mouse marcu black white shark gaming(AL).Pajisur me 7 butona për veprim të shpejtë gjatë lojërave. Pajisur me sensorin optik të shkallës së lojrave Surplus 621, i aftë deri në 4800DPI dhe 1, shkalla e votimit. Butoni i rregullueshëm DPI mundëson kalimin e qetë ndërmjet 1000/1500/2500/4800 DPI, duke ju dhënë nivelin e duhur të saktësisë për cilindo lojë që luani.7 ngjyra të ndryshme të lehta LED që ndryshojnë gjatë përdorimit, duke ofruar ndriçim ambiental qetësues (të bardhë, të verdhë , portokalli, e kuqe, rozë, vjollcë dhe blu). Përmirëson kontrollin duke parandaluar rrëshqitjen dhe rrëshqitjen e gishtërinjve.

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.

Υou can also find more Mouse Gaming  at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.700 kg
Brand

Shark

Lidhja

Usb

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse marcu black white shark gaming(AL)”