Tastier Kufje Web Camera Bundles

Original price was: 3,000 L.Current price is: 2,300 L. 24%

10 in stock

SKU: Tatier Kufje Web Camera 01

Categories:

Tastier Kufje Web Camera Bundles në cmim okazion !

Tastier Gaming Multimedia Opera RB IT-1018B

 • Specification IT-1018
 • Interface USB/PS2
 • Total travel 3.8+/-0.5
 • Travel to peak 1.5+/-0.5
 • Switch life 10 million
 • Supply voltage and current 5V DC @ 100mA
 • OS Windows Xp/7/8/8.1/10

Kufje intex IT-HP897S ASPIRE Short Mic

 • 3D surround sound
 • Noise cancellation
 • 3.5 mm Jack
 • Lloji: Kufje me mikrofon
 • Kufje:
  – Njësia e drejtimit: 40 mm
  – Sistemi: stereo
  – Gama e frekuencës: 20Hz – 20kHz
  – Ndjeshmëria: 98dB ± 4dB
  – Përparësia: 32 Ohms
 • Mikrofon:
  – Gama e frekuencës: 20Hz – 16kHz
  – Ndjeshmëria: -54dB ± 3DB
  – Përparësia: 2.2K Ohms
 • Lidhës: 3,5 mm audio
 • Gjatësia e kabllove: 1.8 m

Web Camera 100K Panther Pro intex

 • Resolution 300K pixels to 30 mega pixels
 • Face tracking Yes
 • Night vision No
 • Mic No
 • Games Yes, for user entertainment
 • CMOS sensor High quality sensor
 • Focus distance 4cm ~ infinity
 • Lens view angle 54 Degree
 • I/O interface USB 2.0
 • Image Control Brightness, Contrast, Hue, Saturation, Gamma, White Balance
 • Image Flip Horizontal, Vertical

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi Tastier Kufje Web Camera Bundles me çmimin të lirë.Web Camera me një rezolucion të larte dhe nje pamje te shkëlqyeshëme .

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë të mundshëm për Bundles në tregun Shqiptar.

Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë kamerave, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për Bubdles, gjithçka është në një vend.

Për të gjetur numrin e kërkuar të Bundles si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Tastier Kufje Web Camera Bundles  janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.900 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastier Kufje Web Camera Bundles”