43" TV Televizore

  • Televizor i markes Haier modeli LE 43 K6000TF
  • Ekran LED me madhesi 43"  dhe rezolucion FULL HD me nje pamje te qarte dhe te paster
  • Nje dizenjo elegante Slim TV. Me kornize te holle ngjyre te zeze
  • Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 70W. Ka vend per USB dhe dalje HDM
  • Televizor i markes TV HAIER   43'' Smart Android 7.0 U6500A
  • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
  • Operon me sistemin Android 7.0. Panel LG
  • Me madhesi ekrani 43" LED
  • Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Full HD 1920X1080