All Peripherals

Tek një kompjuter, peripherals është çdo pajisje e jashtme që siguron hyrje dhe dalje për kompjuterin.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas brenda në Tiranë

Peripherals

Black Foot White Shark Mouse+Pad (AL)

Original price was: 2,200 L.Current price is: 1,800 L. 19%
Mouse type: 6D - 6 buttons
Chipset: Pixart 3168
Sensor type: Optical IR LED
Resolution: 800 / 1200 / 2400 / 3200
Acceleration: 10G
Lifespan: Over 3 million
Lighting: LED 4 colors
Finish: Rubber coating
Interface: USB 2.0
Cable length: 1,5m PVC
Dimensions (mm): 130 x 66 x 42 mm
Weight: 135g
Color: Black
Material: Plastic

Earphones Element PR-100K (AL)

Original price was: 860 L.Current price is: 600 L. 31%
 • Speaker diameter: 15mm
 • Impedance: 32 ohms
 • Sensitivity: 116+/-2dB, S.P.L. at 1kHz
 • Frequency response: 20Hz-20,000Hz
 • Cord length:1.2m
 • Plug type: 3.5mm stereo
 • Color: Black
17 BUTONA + 2 STIKA ANALOG 17 butona të vendosur në mënyrë ergonomike me dy shkopinj të ndryshueshëm me precizion të lartë sigurojnë përvojën optimale të lojrave. HYNI N G GAMEPLAY Dy motorë do t'ju zhysin plotësisht në botën virtuale të lojës. PROJEKTIMI I LOJrave ERGONOMIKE Formë ergonomikisht për rehati dhe kontroll gjatë seancave të gjata të lojrave. Pajtueshmëria Punon shkëlqyeshëm me lojërat më të vjetra ose të reja për PC të pajtueshme me: Windows / 95/98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, 8, 10 sistemi operativ, Playstation 2 dhe 3. Lidhje pa tela me pajisjet Android BOX dhe Android TV.
GP-2009 3in1 levë për PC / PS2 / PS3 Mbështet: Portet PC, PS2 dhe PS3 USB / PS2 Dizajni ergonomik siguron rehati gjatë luajtjes Përshkrimi : Sipërfaqja e veshur posaçërisht - për të parandaluar rrëshqitjen e duarve , 2 kontrollues analog - shkop 360, 8 prekje analoge -kopsa të ndjeshme dhe 4 butona dixhitalë për saktësi superiore. Funksioni i dridhjeve , Double Shock. Gjatësia e kabllit 2m E pajtueshme me: Barkodi Win98 / 2000 / ME / XP / Vista / Win 7 / Win8
GP-2024 SBOX Bluetooth Controller GP-2024 Gamepad Bluetooth Përmasat: 170 mm x 120 mm x 65 mm Pesha: 206 g Vibrimi: Jo Bateria: 350mAh e rimbushshme Koha e ngarkimit: deri në 2 orë Mbështetjet: Android 3.0+, iOS 9.3.2+ I pajtueshëm me pajisjet Android ... telefona inteligjentë, tableta, TV Android Windows PC gjithashtu mbështetet ( lidhjeg me kabllo microUSB)

Gamepad SBOX GP-709 USB PC No Shock

Original price was: 800 L.Current price is: 600 L. 25%
GP-709 Supports: PC USB 2.0 port Ergonomic design provides comfort while playing Description: The surface of specially coated - to prevent hand slippage. Cable length 2 m Compatible with: Win98/2000/ME/XP/Vista/Win 7/Win8
15 BUTONA + 2 STIKA ANALOGE 15 butona të vendosura ergonomikisht me dy shkopinj të ndryshueshëm me precizion të lartë sigurojnë përvojë optimale të lojrave. HYNI N G GAMEPLAY Dy motorë do t'ju zhysin plotësisht në botën virtuale të lojës. PROJEKTIMI I LOJrave ERGONOMIKE Formë ergonomikisht për rehati dhe kontroll gjatë seancave të gjata të lojrave. Pajtueshmëria Funksionon shumë mirë me lojërat më të vjetra dhe të reja për PC të pajtueshme me: sistemin operativ Windows / 95/98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, 8, 10.

2MP HDCVI IR Eyeball Camera * Parametrat dhe fletët e të dhënave më poshtë mund të aplikohen vetëm në serinë 1200-S3A Max 30fps @ 1080P HD dhe SD dalëse të ndryshueshme 3.6 mm lente fikse (6 mm opsionale) Maks. Gjatësia IR 20m, Smart IR DC12V

HAC-HDW1509T (-A) -LED

 • Kamera me pamje Starlight HDCVI me ngjyra të plota 5MP
 • Dritë e yjeve me ngjyra të plota
 • 40 m distancë LED
 • Maks. 20fps në 5MP
 • Ndërrimi i CVI / CVBS / AHD / TVI
 • Mikrofoni i integruar (-A)
 • Lente fikse 3,6 mm (2,8 mm opsionale)
 • IP67, 12V ± 30% DC

HAC-HFW1509TLM (-A) -LED

Kamera Bullet Starlight HDCVI me ngjyra të plota 5MP

 • Dritë e yjeve me ngjyra të plota
 • 40 m distancë LED
 • Maks. 20fps në 5MP
 • Ndërrimi i CVI / CVBS / AHD / TVI
 • Mikrofoni i integruar (-A)
 • Lente fikse 3,6 mm
 • IP67, 12V ± 30% DC
 • Connectivity : USB
 • Special keycap structural design, long life for use 10.000.00 life times
 • Special design for space bar and enter key
 • High resilience, enhance the touch feeling and increase of service life
 • Prevent spill design, prevent spill damage
 • Works with windows 8
 • Optical mouse
 • 1000 dpi
 • 3 buttons & scrolling wheel

Keyboard White Shark Tastiere GK-1924 Metal

Original price was: 2,500 L.Current price is: 2,200 L. 12%
Tastiere Viking White Shark Keyboard modeli GK-1624 Metal Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme Qendrueshmeri ne levizje fale pllakes metalike si dhe vendit te krijuar enkas per smartphone Ideale per te luajtur lojrat tuaja te preferuara Pershtatet me Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 i MacOS