Kabell SBOX DP-DP M/M 2m

1,350 L

Porta e ekranit M -> Porta e ekranit M
Rezolucioni: 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz
Gjatësia e kabllove: 2m
Ngjyra: E zezë

11 in stock

SKU: DP-DP-2

Categories:

Kabell SBOX DP-DP M/M 2m

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Kabell SBOX DP-DP M/M 2m

Porta e ekranit M -> Porta e ekranit M
Rezolucioni: 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz
Gjatësia e kabllove: 2m
Ngjyra: E zezë

Kabllo DisplayPort me lidhje DP nga të dy palët për lidhjen e një Ultrabook, Notebook / Laptop ose PC me një monitor, TV ose projektues – për transmetime me cilësi të shkëlqyera me rezolucion deri në 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz!

DisplayPort është një standard universal për transmetimin e sinjaleve të figurës dhe tingullit. Aplikimet përfshijnë kryesisht lidhjen e vëzhguesve dhe televizorëve me kompjuterë, lojtarët BluRay dhe pajisje të ngjashme.
Lidhësi kërkon më pak hapësirë dhe për këtë arsye është më i përshtatshëm për pajisjet e ekranit portativ (ultrabooks, fletoret / laptopët) ose për 2 lidhës në një kartë grafike (në një pjatë të slot).
Dizajni praktik i prizës parandalon që kablloja të mos rrëshqasë në prizën e DisplayPort.
DP v1.4 i pajtueshëm 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz

 

Υou can also find more  Kabell  DP-DP at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kabell SBOX DP-DP M/M 2m”