CPU Cooler Deepcool Alta 7

1,650 L

Intel Socket 95W

LGA115X/LGA775

Core i7/i5/i3
Core 2 Extreme
Core 2 Quad
Core 2 Duo
Pentium/Pentium G
Pentium D/Pentium 4
Celeron Dual-Core
Celeron/Celeron D

5 in stock

SKU: Cooler Alta 7

Categories:

Technical Spec for CPU Cooler Deepcool Alta 7

CPU Cooler  Alta 7 me Intel socke LGA1150 / 1155/1156 dhe LGA775. Patentuar F92 x 25 mm ventilatori nga larte për rrjedhën e ajrit të optimizuar, me zhurmë të ulët. Heatsink alumini për shpërndarje efikase të nxehtësisë. Shtylla shtytëse për instalim të lehtë.

Çfarë të reje CPU Cooler Deepcool Alta 7

Overall Dimension117X117X73mm
Fan DimensionФ92X32mm
Net Weight344g
Bearing TypeHydro Bearing
Rated Voltage12VDC
Operating Voltage10.8~13.2VDC
Started Voltage7VDC
Rated Current0.14±10%A
Power Input1.68W
Fan Speed2200±10%RPM
Max. Air Flow40.9CFM
Noise25dB(A)
Kombinimi i elikes me zhurmë të ulët dhe mbajtëses së patentuar të ventilatorit e bën CPU Cooler Alta 7  praktikisht të heshtur edhe me shpejtësinë e plotë të ventilatorit.CPU Cooler Deepcool Alta 7  është një nga opsionet më të mira të ftohjes të kompjuterit , veçanërisht i dizajnuar me lojtarë hardcore në mendje. Një sistem kompjuterik dhe i brendshëm i tij. Cooler cpu shitet  online nga Oktouest kompjuter store, transport të shpejtë në të gjithë Shqiperinë dhe ne cdo vend tjetër .Pagese ne Dorëzim

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 You can find more infromation for Deepcool Alta 7 at  This Link

Υou can also find more CPU COOLER at Here

Weight0.9 kg
Brand

Deepcool

Socket

Intel Cpu Fans

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “CPU Cooler Deepcool Alta 7”