Western Digital Blue 1TB PC Hard Drive

8,590 L
  • Form Factor: 3.5″
  • Capacity: 1TB
  • Interface: Serial ATA III – 6GB/s
  • Cache: 64MB
  • RPM: 7.200

6 in stock

SKU: WD10EZEX

Categories:

Për të gjetur numrin e kërkuar të Western Digital Blue 1TB PC Hard Drive si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Western Digital Blue 1TB PC Hard Drive janë nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Samsung 860 Evo 250GB Solid State Drive

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjitha Solid State Drive at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.9 kg
Brand

Western Digital

Memorje HDD

1TB

Size (inches)

3.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Western Digital Blue 1TB PC Hard Drive”