FTOHËS

The Alpine 64 GT Makes Your Office or Home PC Quiet Are you suffering from increasing noise of your dusty and ageing stock cooler? Or are you a system builder who needs a price competitive yet quiet cooler for mainstream PCs? The Alpine 64 GT is your choice - quiet, efficient and quickly installed!

Casing SBOX Fan CF-120

Product type: PC Fan Lifetime: 20,000h Voltage: 12V Current: 0.12A +/- 10% Power: 1.44W +/- 10% Rated speed: 2000 RPM +/- 10% Air flow: 39.5CFM Noise: 25.9 dBA
 • Intel® LGA 2066/2011-v3 / 2011 / 1366 / 1151 / 1150 / 1156 / 1155 / 775 socket
 • AMD® AM4 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket
 • LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775
 • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1
 • Ultra i hollë-Vetëm 23 mm i trashë
 • Ventilatore i heshtur 140 mm për ta mbajtur laptopin të freskët.
 • Dizajni ergonomik për këndin më të mirë të shikimit / shtypjes.
 • Menaxhim i lehtë kabllor.
 • Mbështet laptopë deri në 15.4 ”.

Cooler Master NotePal U-Lite R9-NBC-ULTK

Original price was: 2,300 L.Current price is: 1,900 L. 18%
Madhësia maksimale e ekranit: 38.1 cm (15 ") Performanca e zezë e tifozëve: 37 cfm Dimensionet (Gjerësia x Thellësia x Lartësia): 340 x 60 x 250 mm Diametri i ventilatorit: 10 cm Niveli i zhurmës: 21 dB Numri i tifozëve të përfshirë: 1 pjesë (s) ) Pesha: 550g Kërkesat e energjisë: 5VDC, 0.36A, 1.8W
 • LGA2066, LGA2011, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150, LGA775
 • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1
 • LGA2066, LGA2011, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150, LGA775
 • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1

Cooling Pad intex IT CP07

Original price was: 1,000 L.Current price is: 800 L. 20%
- Material: ABS plastics - Dimension: 280x270x40mm - Bearing type: sleeve bearing - Rated voltage: 5V - Rated current: 0.23A - Fan speed: 700 R.P.M. - Power input: 1.15W - Power: USB
Intel Socket 95W LGA115X/LGA775 Core i7/i5/i3 Core 2 Extreme Core 2 Quad Core 2 Duo Pentium/Pentium G Pentium D/Pentium 4 Celeron Dual-Core Celeron/Celeron D
Universal cpu cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0 për procesorët Intel dhe AMD. Ka përbërës për montim në bazat e shumta, siç janë Intel LGA1155 / 1156/775 dhe AMD AM4 / AM3 / AM2 + / AM2 / K8. 2 tubat e bakrit vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me procesorin duke i mbrojtur ata nga mbinxehja. Mbulesa FRE e tifozit ndihmon në thithjen e dridhjeve dhe zvogëlimin e zhurmës së saj.

THE EVGA CLC 120:

- 120 mm aluminum radiator for extreme cooling performance - A 120 mm fan with Teflon nano bearings - 74.82 CFM (MAX) & 4.04 mm H2O static pressure - Noise Level = 16.0 dB(A) (MIN) – 39.9 dB(A) (MAX) - Easy handling due to flexible, sleeved hoses - Compatible with all common AMD & Intel sockets - EVGA Flow Control software for maximum control