Mouse Wireless Element MS-600R(AL)

1,800 L 19%
  • Working Principle: 2.4GHz Radio Frequency/16 channels hopping with 2 group form 2.405~2.476GHz
  • Interface: USB
  • Resolution: 800/1600DPI Switch able
  • Buttons: L/M/R Button+Forward /Back Button Receiver: Nano Receiver Distance: 10 Metre Wheel: 1
  • Mechanical Scrolling Wheel Power Consumption: DC=1.5V 30mA

3 in stock

SKU: Element MS-600R

Categories:

Mouse Wireless Element MS-600R(AL)

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Kodi Element MS-600R
model MS-600R
prodhues ELEMENT
Lidhshmëria USB 2.0
pa tel po
sensor optik
dpi 800 / 1600dpi i ndryshueshëm
Buttons 5 butona
Ngjyrë E zezë / e kuqe

Elementi DIGJITAL MS-600R është miu i përsosur i ekuilibruar i kompjuterit garanton rehati të veçantë përmes mbulesës speciale dhe prerjes së thellë për gishtin e madh. Lidhja e besueshme pa tel 2,4 GHz e menjëhershme dhe ndërfaqja ultra e shpejtë USB lejojnë punë të përshtatshme pa asnjë kabllo të rrëmbejë. Elementi DIGJITAL MS-600R ka shumë funksione shtesë, të cilat bëjnë të mundur për shembull dokumentet më të shpejtë të lëvizjes, ose kontrollin e mediave, që është avantazh i madh i kësaj pajisje. Saktësia optike e miut garanton punë të këndshme dhe jo stresuese çdo ditë.

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Wireless Element MS-600R(AL) si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Wireless janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Element

Lidhja

Wireless

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Wireless Element MS-600R(AL)”