Mouse Pad White Shark MP-1897

600 L

Gaming mouse pad White Shark UMETHON
Dimensions: 400 x 300mm

8 in stock

SKU: MP-UMETHON

Categories:

Mouse Pad White Shark MP-1897

Gaming mouse pad White Shark UMETHON
Dimensions: 400 x 300mm

DETALET

KOMBNUESHME ME MIS KOMPJUTERIKE MOST SHUM
Për ta përdorur me konfigurimin tuaj ekzistues.

NDERTIMI I MICROFIBER me densitet të lartë
Krijon një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të besueshme për miun tuaj të lojërave.

SKID-PROOF BOTTOMI
Sigurohet që miu juaj është e vetmja gjë që lëviz.

PROJEKTIMI ROLL-UP
Siguron transportueshmëri të lehtë.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Mouse Pad  kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.6 kg
Brand

Shark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Pad White Shark MP-1897”