Mouse Pad MP-1896 White Shark

600 L
  • Premium Quality
  • Compatible with Most Mice
  • High Density Microfiber Construction
  • Anti Slip
  • Dimensions: 400 x 300 x 40 mm

 

10 in stock

SKU: MP-VESTIGE

Categories:

Mouse Pad MP-1896 White Shark

DETALET

KOMBNUESHME ME MIS KOMPJUTERIKE MOST SHUM
Për ta përdorur me konfigurimin tuaj ekzistues.

NDERTIMI I MICROFIBER me densitet të lartë
Krijon një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të besueshme për miun tuaj të lojërave.

SKID-PROOF BOTTOMI
Sigurohet që miu juaj është e vetmja gjë që lëviz.

PROJEKTIMI ROLL-UP
Siguron transportueshmëri të lehtë.

Mouse Pad MP-1896 White Shark

Gaming mouse pad White Shark VESTIGE
Dimensions: 400 x 300mm

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Mouse Pad  kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.6 kg
Brand

Shark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Pad MP-1896 White Shark”