Kabell Aculine HDMI-001 M/M 1m

500 L

Kabell HDMI M/M 1m Aculine HDMI-001

5 in stock

SKU: Aculine HDMI-001

Categories:

Kabell Aculine HDMI-001 M/M 1m

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

Kabell Aculine HDMI-001 M/M 1m një kabëll  HD /me gjatësi 1m erdhi për të lidhur TV UHD tuaj në sistemin 4K për përmbajtje me të vërtetë të lartë.

Çfarë të reje sjell Kabell  Aculine HDMI  M/M

– Rrit shkallën e transferimit të të dhënave në 18Gbps
– 4K @ 50/60, (2160p) kjo do të thotë rezolucion 4x më i lartë se 1080p / 60 video
– Deri në 32 kanale audio
– Deri 1536kHz
– Transmetimi i dyfishtë i videos në të njëjtin ekran
– Transmetimi audio me shumë përdorues (deri në 4)
– Mbështetje video 21:9
– Mbështetje  25 fps në 3D

Përshtatet me të gjitha paisjet e cdo lloj teknologjie.

KategoriaKabell
Lidhja 1HDMI
Lidhja 2HDMI
LidhjaHDMI M-M 1m
Lloji i kabllitKabell HDMI
NgjyraE zezë
  • Në Oktouest Kompjuter Store në Shqipëri do të gjeni Kabell HDMI në cmim okazion !
  • Kabell HDMI me performancë të lartë janë krijuar posaçërisht për të mbartur sinjale audio dhe video me shumë kanale me definicion të lartë.

Υou can also find more HDMI Kabell at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

Oktouest

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kabell Aculine HDMI-001 M/M 1m”