TP-LINK 300Mbps Wireless N PCI Express

2,400 L
  • Shpejtësia pa tel N deri në 300Mbps e bën atë ideal për transmetimin e videove, lojrave në internet dhe thirrjeve në internet
  • Teknologjia MIMO me forcë më të fortë të depërtimit të sinjalit, mbulim më të gjerë pa tel, duke siguruar performancë më të mirë dhe stabilitet
  • Vendosni me lehtësi një lidhje wireless shumë të sigurt me WPS ™ (Konfigurimi i Mbrojtur Wi-Fi)

2 in stock

TP-LINK 300Mbps Wireless N PCI Express

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link
HARDWARE FEATURES
InterfacePCI Express(x1)
Dimensions ( W x D x H )4.8 x 3.1 x 0.8in. (120.8 x 78.5 x 21.5mm)
Antenna TypeDetachable Omni Directional (RP-SMA)
Antenna Gain2dBi
WIRELESS FEATURES
Wireless StandardsIEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Frequency2.400-2.4835GHz
Signal Rate11n: Up to 300Mbps(dynamic)
11g: Up to 54Mbps(dynamic)
11b: Up to 11Mbps(dynamic)
Reception Sensitivity270M: -68dBm@10% PER
130M: -68dBm@10% PER
108M: -73dBm@10% PER
54M: -73dBm@10% PER
11M: -89dBm@8% PER
6M: -87dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Transmit Power<20dBm(EIRP)
Wireless ModesAd-Hoc / Infrastructure mode
Wireless SecuritySupport 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Modulation TechnologyDBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
OTHERS
CertificationCE, FCC, RoHS
Package ContentsWireless Adapter
2x Detachable Omni directional antenna
Resource CD
Quick Installation Guide
System RequirementsWindows 8(32/64bits), Windows 7(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows XP(32/64bits)
EnvironmentOperating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Υou can also find more Wireless Adapter at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

TP-LINK

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TP-LINK 300Mbps Wireless N PCI Express”