Verbatim USB 3.0 16GB Metal Executive Gold

1,200 L
NgjyrëAri
Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës16 GB
MarkëVerbatim
Ndërfaqja e hardueritUSB 3.0
Lexoni Shpejtësinë80 megabajt për sekondë

21 in stock

SKU: 99104

Categories:

Verbatim USB 3.0 16GB Metal Executive Gold

 

Verbatim USB 3.0 16GB Metal Executive Gold

Projektuar për përdoruesit më të shquar të pajisjeve USB, Flash Executive USB 3. 0 Metal është përfundimtar në sofistikimin e hijshëm. Kjo makinë përmban një mbyllje prej metali të një cilësie të lartë dhe pa cilësi, me teknologji Chip On Board (COB) të kapsuluar plotësisht për rezistencë ndaj ujit dhe besueshmëri të shtuar.

Metal Executive është një zgjidhje ideale për transferimin dhe ruajtjen e skedarëve për profesionistë të biznesit dhe IT, ose përdorues të tjerë që preferojnë pamjen premium dhe ndjesinë më të konsiderueshme të një mbylljeje prej metali të mirëfilltë.

Karakteristika e sigurisë së fjalëkalimit për të mbrojtur të dhëna të ndjeshme është në dispozicion për t’u shkarkuar për t’u përdorur vetëm me sistemet operative Windows. Drive është kompatibil me Windows XP, Vista, dhe Windows 7 dhe më të lartë; Mac OS X 10. 1 dhe më i lartë; Kerneli Linux 2. 6 dhe më i lartë. Ai përfshin një unazë çelësi për lehtësi të shtuar.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Verbatim

Capacity-usb

16GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim USB 3.0 16GB Metal Executive Gold”