Verbatim PinStripe 32GB USB 3.0 Flash Drive

1,000 L
NgjyrëE zezë
Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës32 GB
MarkëFjalë për fjalë
Ndërfaqja e hardueritUSB 3.0

30 in stock

SKU: 49317

Categories:

Verbatim PinStripe 32GB USB 3.0 Flash Drive

 

Verbatim PinStripe 32GB USB 3.0 Flash Drive

Me gjithnjë e më shumë të dhëna që krijohen dhe kalohen çdo ditë, ne i kemi dhënë USB-së tonë të përparuar një azhurnim modern në USB 3.0. PinStripe USB 3.0 tani ofron shpejtësi më të shpejta transferimi dhe kapacitete më të mëdha, duke ju lejuar të kaloni më pak kohë duke pritur dhe më shumë kohë duke krijuar.

Disku USB PinStripe nga Verbatim ka një veçori rrëshqitëse të shtypjes dhe tërheqjes e cila mbron lidhjen USB kur nuk është në përdorim pa nevojën e një kapaku të veçantë i cili humbet lehtësisht.

Në një dizajn të lehtë, të azhurnuar me shirita pin, versioni USB 3.0 i PinStripe është i disponueshëm në një varg kapacitetesh që i përshtaten nevojave tuaja, duke krijuar zgjidhjen perfekte të lëvizjes së të dhënave të përditshme për të gjithë.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Verbatim

Capacity-usb

32GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim PinStripe 32GB USB 3.0 Flash Drive”