Verbatim Micro SDHC Card 32GB adapter

1,000 L
MarkëVerbatim
Lloji i kujtesësMicroSDHC
NgjyrëE zezë
Ndërfaqja e hardueritMicroSDHC
Klasa e ShpejtësisëKlasa 10

11 in stock

SKU: 44083

Categories:

Verbatim Micro SDHC Card 32GB adapter

 

  • Verbatim Micro SDHC Card 32GB adapter
  • Klasa e shpejtësisë së videos V10 – mbështet regjistrimin Full HD (1080p)
  • Ndërfaqja UHS-I, shpejtësia U1 e vlerësuar
  • Shpejtësia e leximit deri në 90 MB / s
  • Rezistent ndaj ujit, goditje dhe provë ndaj temperaturës
  • Verbatim ka qenë një lider në teknologjinë e ruajtjes së të dhënave që nga viti 1969, dhe garanton këtë produkt me një garanci të kufizuar për gjithë jetën dhe mbështetje teknike

Kartat e kujtesës Verbatim Premium microSDHC janë një çiftëzim ideal për telefonat inteligjentë dhe tabletët të pajisur me një fole microSD. Thjesht futni kartën në fole dhe ju keni mundësinë të ruani foto ose të regjistroni video direkt në kartë – duke kursyer hapësirë ​​të vlefshme në pajisjen tuaj mobile për aplikacione, muzikë dhe më shumë

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha Micro SDHC Card  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.300 kg
Brand

Verbatim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim Micro SDHC Card 32GB adapter”