Verbatim Flash Drive 64GB USB 3.0 Pinstripe

Original price was: 1,900 L.Current price is: 1,500 L. 22%
NgjyrëE zezë
Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës64
MarkëFjalë për fjalë
Ndërfaqja e hardueritUSB 2.0
Lexoni Shpejtësinë10 megabajt për sekondë

14 in stock

SKU: 49318

Categories:

Verbatim Flash Drive 64GB USB 3.0 Pinstripe

 

Verbatim Flash Drive 64GB USB 3.0 Pinstripe

Perdorimi USB në pothuajse çdo kompjuter dhe që shfaqen në aparatura, DVD dhe multimedia player, TV, korniza fotografike dhe më shumë, disqet USB janë një pajisje e domosdoshme.

Disku USB PinStripe nga Verbatim ka një veçori rrëshqitëse push-and-pull, e cila mbron lidhjen USB kur nuk është në përdorim, duke eleminuar nevojën për një kapak të veçantë, i cili mund të humbet lehtësisht.

E gjithë kjo në një dizajn të lehtë, me vija të prera dhe e disponueshme në kapacitete që variojnë nga 4 në 128 GB, PinStripe USB Drive është zgjidhja e përsosur e magazinimit për të gjitha nevojat e magazinimit.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Brand

Verbatim

Capacity-usb

64GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim Flash Drive 64GB USB 3.0 Pinstripe”