Verbatim Flash Drive 16GB USB 2.0 Pinstripe

800 L
NgjyrëE zezë
Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës16 GB
MarkëFjalë për fjalë
Ndërfaqja e hardueritUSB 2.0
Lexoni Shpejtësinë10 megabajt për sekondë

50 in stock

SKU: 49063

Categories:

Verbatim Flash Drive 16GB USB 2.0 Pinstripe

 

Verbatim Flash Drive 16GB USB 2.0 Pinstripe

Perdoret ne te gjitha portat USB në pothuajse çdo kompjuter, DVD dhe multimedia player, TV, korniza fotografike dhe më shumë, disqet USB tani po konsiderohen si një pajisje shtesë thelbësore.

Disku USB PinStripe nga Verbatim ka një veçori rrëshqitëse të shtypjes dhe tërheqjes e cila mbron lidhjen USB kur nuk është në përdorim pa nevojën e një kapaku të veçantë i cili humbet lehtësisht.

Prova e Mbrojtjes së Fjalëkalimit në dispozicion për shkarkim – www.verbatim-europe.com/usbsoftwaredownload Në një model të lehtë, me shirita me shirita dhe i disponueshëm në një larmi ngjyrash me kapacitet 16 GB, USB Drive PinStripe është zgjidhja e përsosur e ruajtjes për të gjithë

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Verbatim

Capacity-usb

8GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim Flash Drive 16GB USB 2.0 Pinstripe”