TV HAIER LE55U6700U UHD SMART LINUX

69,500 L
 • Smart TV: Po
 • Wi-Fi® i integruar: Po
 • Shfletuesi i Internetit: Po
 • Aplikimet HAIER @ TV: Po
 • DVB-S2: Po
 • DVB-T2 (dixhital tokësor): Po
 • DVB-C (kabllo dixhitale): Po
 • DVB-T (Digital Terrestrial): Po
 • CI +: Po

3 in stock

SKU: 55U6700U

Categories:

Κodi ProduktitHAIER LE55U6700U
Marka Haier
Garancia1 vit
Ekran LEDEkran LED
Fuqia ne Watt99 W
Madhesia e Ekranit TV55″
Lloji TVLED
SMARTpo
Rezolucioni3840 * 2160
Klasa e EnergjiseA

TV HAIER LE55U6700U UHD SMART LINUX

 • Televizor ekran LED 55″
 • Rezolucion 3840 * 2160
 • Pamje e qarte dhe e paster

TV HAIER LE55U6700U UHD SMART LINUX , Ekran LED = 140.cm rezolucion Ultra HD / 4-K Slim Benzel. Android 6.0 Marresi DVB-T2/T/C. Fuqia 99.W

Sistemi Operativ Android, ju lejon të shikoni burimet tuaja të mediave dhe aplikacione të ndryshme nga rrjeti dhe zona lokale

Nje dizajn elegant Slim TV. Me kornize te holle

Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 99 W

Fale dy portave USB ju mundeson te shikoni video, te degjoni muziken e preferuar apo edhe te shikoni fotot tuaja ne televizor

Tre portat HDMI bejne te mundur lidhjen e pajisjeve te ndryshme te argetimit.

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete.

 

 

 

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TV HAIER LE55U6700U UHD SMART LINUX”