TV HAIER 43”Smart Panel LG LED U6500A

43,000 L
  • Televizor i markes TV HAIER   43” Smart Android 7.0 U6500A
  • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
  • Operon me sistemin Android 7.0. Panel LG
  • Me madhesi ekrani 43″ LED
  • Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Full HD 1920X1080

3 in stock

SKU: Panel U6500A

Categories:

Κodi ProduktitSmart UHD/4K
Marka Haier
Garancia1 vit
Ekran LEDEkran LED
Fuqia ne Watt70W
Madhesia e Ekranit TV43″
Lloji TVLED
SMARTPO
Rezolucioni1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e EnergjiseA

 

TV HAIER 43”Smart Panel LG LED U6500A

Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.

Operon me sistemin Android 7.0

Me madhesi ekrani 43″ LED

Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Full HD 1920X1080

Me 3 dalje HDMI, USB x 3

Fuqia 70W, kllasa energjise A

Audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle silver Benzel.

TV HAIER 43”Smart Panel LG LED U6500A, Me madhesi ekrani LED 43″ ose 103 cm dhe panel LG Smart Android .7.0, Marresi DVB-T2/T/C, Audio cilesore dhe shume te paster, Me porta USB dhe HDMI, Me dizanj elegant Me kornize Silver te holle Slim Benzel, Fuqia 70 W kWh/annum , Klasi A .

Televizor HAIER 43” Smart LE 43 K6500A ,Me madhesi ekrani LED 43″ ose 103 cm dhe panel LG Smart Android .7.0, Marresi DVB-T2/T/C, Audio

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TV HAIER 43”Smart Panel LG LED U6500A”