Thermaltake Smart RGB 700W Power Supply

10,500 L

Thermaltake, as the pioneer who incorporates RGB lights into PSU, has launched the Thermaltake Smart RGB Series, coming with a pre-installed RGB fan hub with 15 lighting modes to choose from and built-in memory.

6 in stock

Thermaltake Smart RGB 700W Power Supply

Fan quantityPS-SPR-0700NHSAWE-1
Short P/NSPR-0700NHSAW
ModelSPR-700AH2NK-2
TypeIntel ATX 12V 2.3
Max. Output Capacity700W
ColorBlack
Dimension (H x W x D)86mm x 150mm x 140mm
PFC (Power Factor Correction)Active PFC
Power Good Signal100-500 msec
Hold Up Time16msec (minimum) within 60% load
Input current9A max
Input Frequency Range50 Hz – 60 Hz
Input Voltage230 Vac
Operating Temperature5? to +40?
Operating Humidity20% to 85%,non-condensing
Storage Temperature-40 ? to +55 ?
Storage Humidity10% to 95%, non-condensing
Cooling System120mm Fan: 1800 R.P.M. ± 10%
Efficiency82-86% efficiency @ 20-100% load
MTBF100,000 hrs minimum
Safety ApprovalCE/CB/TUV/ EAC

 

What Thermaltake Had to Say

Thermaltake Smart RGB Series, duke ardhur me një qendër të paravendosur ventilator RGB me 15 mënyra ndriçimi për të zgjedhur dhe memorie të integruar. Me kapacitete që variojnë nga 500W deri në 700W dhe 80 PLUS certifikim standard, Smart RGB Series miraton komponentët me cilësi të lartë dhe modelin e heshtur që gjithnjë strehojnë çdo ndërtim të rrjedhës kryesore .

Smart RGB

Furnizimi me energji elektrike kompletohet me modelin unik Smart RGB të Thermaltake i cili ju lejon të keni mundësi fantastike të personalizimit për efektet e ndriçimit. Me 256 ngjyra të disponueshme mbi 14 modele me model, madje edhe më hardcoreët e ventilatorit RGB nuk do të luftojnë për të gjetur një opsion që i përshtatet atyre këtu!

Thermaltake Smart RGB 700W Power Supply..Për të gjetur numrin e kërkuar të Power Supply si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Power Supply Smart RGB 700W janë nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithë Power Supply Non Modular at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.3 kg
Brand

Thermaltake

Maximum Power psu

651- 800W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thermaltake Smart RGB 700W Power Supply”