Televizor Haier K6000TF 43 inch LED Full HD

36,000 L
 • Televizor i markes Haier modeli LE 43 K6000TF
 • Ekran LED me madhesi 43”  dhe rezolucion FULL HD me nje pamje te qarte dhe te paster
 • Nje dizenjo elegante Slim TV. Me kornize te holle ngjyre te zeze
 • Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 70W. Ka vend per USB dhe dalje HDM

4 in stock

SKU: Haier K6000TF

Categories:

Televizor Haier K6000TF 43 inch LED Full HD

Ekran LED me madhesi 43″ dhe rezolucion FULL HD me nje pamje te qarte dhe te paster

Nje dizenjo elegante Slim TV.

Me kornize te holle ngjyre te zeze

Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 70W. Ka vend per USB dhe dalje HDMI

USB ju mundeson te shikoni video, te degjoni muziken e preferuar apo edhe te shikoni fotot tuaja ne televizor

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete.

 • Televizor Haier
 • Model: LE 43 K6000TF
 • Rezolucion FULL HD
 • Madhësia e ekranit (inç): 43
 • Marresi DVB-T2/T/C
 • Porta HDMI  2
 • Porta USB 1
 • Fuqia 70 W
 • Klasi energjise A+

Televizor Haier K6000TF 43 inch LED Full HD

Ekran LED me ekran të gjerë 43 “dhe rezolucion FULL HD me pamje të qartë dhe të qartë

Një dizajn elegant televiziv i hollë. Me korniza me ngjyra të zeza

Marrës të DVB-T2 / T / C / S2. Fuqia 70W. Ka vend për dalje USB dhe HDMI

USB ju lejon të shikoni video, të dëgjoni muzikë të preferuar ose madje të shikoni fotot tuaja në TV

Audio dhe Imazhi me cilësi të lartë do ta kthejnë dhomën tuaj të jetesës në një kinema të vërtetë

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në   Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko  Links

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier K6000TF 43 inch LED Full HD”