Televizor HAIER 55” Smart UHD/4K

75,000 L
  • Smart TV: Po
  • Wi-Fi® i integruar: Po
  • Shfletuesi i Internetit: Po
  • Aplikimet HAIER @ TV: Po
  • DVB-S2: Po
  • DVB-T2 (dixhital tokësor): Po
  • DVB-C (kabllo dixhitale): Po
  • DVB-T (Digital Terrestrial): Po
  • CI +: Po

3 in stock

SKU: Smart UHD/4K

Categories:

Κodi ProduktitSmart UHD/4K
Marka Haier
Garancia1 vit
Ekran LEDEkran LED
Fuqia ne Watt99W
Madhesia e Ekranit TV55″
Lloji TVLED
SMARTPO
Rezolucioni4K (Ultra-HD)
Klasa e EnergjiseA

 

Televizor HAIER 55” Smart UHD/4K LED 55 K6500UA

Smart Tv

4K Ultra HD Resolution
Comes with 3840*2160 resolution which is 4 times better than resolution of 1080p.
4K Ultra HD Resolution.jpg

TV i zgjuar

Sistemi Operativ Android, ju lejon të shihni burimet tuaja të mediave dhe aplikacione të ndryshme nga rrjeti dhe zona lokale.
Televizor HAIER 55” Smart UHD/4K LED 55 K6500UA

Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet dhe te ndiqni programet qe deshironi

Operon me sistemin Android. Panel Samsung

Me madhesi ekrani 55″ LED

Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Ultra HD 4K

Me 2 dalje HDMI, USB x 1

Fuqia 99W, 144kWh/annum, klasa energjise A

Audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle silver

4K Ultra HD Resolution
Comes with 3840*2160 resolution which is 4 times better than resolution of 1080p.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor HAIER 55” Smart UHD/4K”