Televizor HAIER 50” LE 50 K6500U 4K/Ultra

58,600 L
 • Televizor Haier 50″
 • Model: LE50K6500UA.
 • Android 6.0.
 • Me kornize te holle Slim.
 • Ekran LED 50″ (127 cm).
 • Rezolucion Ultra HD/4K
 • Marresi DVB-T2/T/C.
 • Fuqia 136.W

3 in stock

SKU: 4-KLE 50K6500 U

Categories:

Κodi ProduktitLE 50 K6500U 4K
Marka Haier
Garancia1 vit
Ekran LEDEkran LED
Fuqia ne Watt136 W
Madhesia e Ekranit TV50″
Lloji TVLED
SMARTpo
Rezolucioni4K (Ultra-HD)
Klasa e EnergjiseA

Televizor HAIER 50” LE 50 K6500U 4K/Ultra

 • Televizor ekran LED 50″
 • Rezolucion 4K/Ultra HD
 • Pamje e qarte dhe e paster

Televizor Haier 50” LE 50 K6500U 4K/Ultra, Ekran LED = 127.cm rezolucion Ultra HD / 4-K Slim Benzel. Android 6.0 Marresi DVB-T2/T/C. Fuqia 136.W

Sistemi Operativ Android, ju lejon të shikoni burimet tuaja të mediave dhe aplikacione të ndryshme nga rrjeti dhe zona lokale

Nje dizajn elegant Slim TV. Me kornize te holle

Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 136 W

Fale dy portave USB ju mundeson te shikoni video, te degjoni muziken e preferuar apo edhe te shikoni fotot tuaja ne televizor

Tre portat HDMI bejne te mundur lidhjen e pajisjeve te ndryshme te argetimit.

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete.

 

 

 

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor HAIER 50” LE 50 K6500U 4K/Ultra”