Televizor Haier LE 32 K6000T

21,000 L

Ekran me madhesi32″ (81 cm) rezolucion HD

Nje dizajn elegant Slim TV. Me kornize te holle ngjyre gri

Marresi DVB-T2/T/C

Fuqia 31 W dhe klasi energjise A+

4 in stock

SKU: TV LE32K6000

Categories:

Κodi Produktit LE 32 K6000T
Marka Haier
Garancia1 vit
Ekran LEDEkran LED
Fuqia ne Watt31 W
Madhesia e Ekranit TV32″
Lloji TVLED
SMARTJo
Rezolucioni1366 x 768 (HD)
Klasa e EnergjiseA+

Televizor Haier 32″ LE 32 K6000T

Televizor i markes Haier modeli LE 32 K6000T me marres T2 te integruar.

Ekran me madhesi32″ (81 cm) rezolucion HD

Nje dizajn elegant Slim TV. Me kornize te holle ngjyre gri

Marresi DVB-T2/T/C

Fuqia 31 W dhe klasi energjise A+

Fale portes USB ju mundeson te shikoni video, te degjoni muziken e preferuar apo edhe te shikoni fotot tuaja ne televizor

Porta HDMI ben te mundur lidhjen e pajisjeve te ndryshme te argetimit.

Keshtu ju do te shijoni lojrat tuaja ne nje ekran me te madh

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete.

Fale dy portave USB ju mundeson te shikoni video, te degjoni muziken e preferuar apo edhe te shikoni fotot tuaja ne televizor

Tre portat HDMI bejne te mundur lidhjen e pajisjeve te ndryshme te argetimit.

Me cilesi te larte Audio dhe figure do ta ktheje dhomen tuaj te ndenjes ne nje kinema te vertete.

 

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Haier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Televizor Haier LE 32 K6000T”