Tastiere White shark keyboard gk-1621 blue

Original price was: 3,500 L.Current price is: 3,200 L. 9%

Tastiere Shogun Blue White Shark Keyboard modeli GK-1621 Blue

Me drita Led Blue duke krijuar nje dizanj perfekt

Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione

5 in stock

SKU: keyboard gk-1621 blue

Categories:

Tastiere White shark keyboard gk-1621 blue

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Brand nameWhite Shark
Item Weight299 g
Product Dimensions49.5 x 25 x 40.5 cm
Item model numberGK-1621
SeriesGK-1621
ColorBlue
Voltage1.5 volts

 

Tastiere White shark keyboard gk-1621 blue

KRYESORE TAM GAMINGUT TAM PLOT me madhësi
104 çelësa standarde + 8 çelësa multimedia të nxehtë për të luajtur në internet dhe media.

ANTI-GHOSTING Aftësia
Anti -fantazmë deri në 19 çelësa.

SWITCHES Ndërprerësit e
shkallës së lojërave ndërpriten me jetëgjatësi prej 5 000 000 tasteve.

PROJEKTIMI ERGONOMIK
Dizajn ergonomik me prehje dore për përvojën e fundit të lojrave.

BACKLIGHT Drita e
prapme e kaltër LED me shkronja të ndriçuara dhe shkëlqim i rregullueshëm.

Endur CABLE
1,5-meter endur kabllo me unazën magnet.

PLUG DHE LUAJ E
thjeshtë për t’u përdorur thjesht “plug and play”. Nuk kërkohet softuer shtesë ose firmware.

Për të gjetur numrin e kërkuar  si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.

Υou can also find more Tastiere Gaming at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.300 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastiere White shark keyboard gk-1621 blue”