Tastiere White Shark KB+ Mouse GMK-1901

Original price was: 3,500 L.Current price is: 3,000 L. 15%
Lloji i sensorit: optik
Ndriçimi: 4 ngjyra LED

SPECIFIKIMET

Veshje gome
Përputhshmëria: XP / VISTA / 7/8/10 dhe Mac OS
Pesha: 136 g
Dimensionet: 140 x 75 x 40
Gjatësia e kabllove: 1,5 m
E zezë / gri
Mbi 3 milion klikime
Jetëgjatësia: Mbi 5 milion shtyp
Mbulesa: Veshje pluhur

3 in stock

Tastiere White Shark KB + Mouse GMK-1901

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni ne  Link

KEYBOARD + MOUSE GMK-1901 APACHE 2 – Combo

Përputhshmëria:  XP / VISTA / 7/8/10 σε Mac OS
Πεσά:  136 γρ
Chipset:  Instant 704
Lloji i sensorit:  optik
Ndriçimi:  LED 4 ngjyra
Veshje gome
Përputhshmëria:  XP / VISTA / 7/8/10 σε Mac OS
Pesha:  136 γρ
Madhesia:  140 x 75 x 40
Gjatësia e kabllove:  1,5 μ
E zezë / gri
Mbi 3 milion klik
Jetëgjatësia: Mbi  5 milion
Mbulesa:  Veshje pluhur
125 Hz
19 çelësa
Efekt ylberi
3,5 mm
55g ± 7g
104 çelësa
Pesha  688 gr
Gjatësia e kabllove:  1,5μ
Ndërfaqja:  USB 2.0
Ndriçim:  LED 4 ngjyra
Progami
Lloji i sensorit:  optik
Chipset:  Instant 704
Madhesia (mm):  482 x 185 x 31
Mtriali:  plastike, lndnd metalike
Ngjyra: Argjend  me butona të zinj

TË DHËNAT LOGJISTIKE

Masa:  1,15 / 0,84 kg
Dimensionet e paketës së transportit:  59,00 x 48,50 x 42,00 cm
Dimensionet e paketimit komercial:  57,50 x 19,50 x 4,50 cm
Numri i pjesëve në paketën e transportit:  20 κομ
Barkodi:  0616320538835

Tastiere White Shark KB+ Mouse GMK-1901

Për të gjetur numrin e kërkuar  si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.

Υou can also find more Tastiere Gaming at  Here

Υou can also find more Video Kabell at   Here

Ask us for this product to our facebook chat   Here

Weight0.900 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastiere White Shark KB+ Mouse GMK-1901”