Seagate BarraCuda 2TB Hard Drives

9,000 L

Form Factor: 3.5″
Capacity: 2TB
Interface: Serial ATA III – 6GB/s
Cache: 256MB
RPM: 7.200

5 in stock

SKU: ST2000DM008

Categories:

Seagate BarraCuda 2TB Hard Drives

 

Seagate BarraCuda 2TB Kompjuter Hard Drive HDD – 3.5 Inch SATA 6 Gb/s 7200 RPM 64MB Cache for Computer Desktop PC Laptop (ST2000DM006)

Seagate BarraCuda 2TB Hard Drive. Ruani më shumë, llogaritni më shpejt dhe bëni atë me besim me besueshmërinë e provuar të hard diskëve të brendshëm BarraCuda

Ndërtoni një kompjuter lojërash në qendër të energjisë ose konfigurimin e desktopit me një larmi kapacitetesh dhe faktorë të formës.

Shkoni te zgjidhja e diskut të ngurtë SATA për pothuajse çdo aplikim PC-nga muzika në video deri tek redaktimi i fotografive deri te lojrat e PC.
Vetëbesimi mbështetet në teknologjinë e brendshme të hard drive të mbështetur nga 20 vjet inovacion.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithë Internal Hard Drives at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.9 kg
Brand

Seagate

Memorje HDD

2TB

Size (inches)

3.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Seagate BarraCuda 2TB Hard Drives”