Seagate BarraCuda 1TB Desktop Hard Drives

6,620 L
  • Form Factor: 3.5″
  • Capacity: 1TB
  • Interface: Serial ATA III – 6GB/s
  • Cache: 64MB
  • RPM: 7.200

6 in stock

SKU: ST1000DM010

Categories:

Seagate BarraCuda 1TB Desktop Hard Drives

 

Seagate BarraCuda 1TB Desktop Hard Drives HDD – 3.5 Inch SATA 6 Gb/s 7200 RPM 64MB Cache for Computer Desktop PC (ST1000DM010)

Seagate BarraCuda 1TB Desktop Hard Drives. Ruani më shumë, llogaritni më shpejt dhe bëni atë me besim me besueshmërinë e provuar të hard diskëve të brendshëm BarraCuda

Ndërtoni një kompjuter lojërash në qendër të energjisë ose konfigurimin e desktopit me një larmi kapacitetesh dhe faktorë të formës.

Shkoni te zgjidhja e diskut të ngurtë SATA për pothuajse çdo aplikim PC-nga muzika në video deri tek redaktimi i fotografive deri te lojrat e PC.
Vetëbesimi mbështetet në teknologjinë e brendshme të hard drive të mbështetur nga 20 vjet inovacion.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithë Internal Hard Drives at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.9 kg
Brand

Seagate

Memorje HDD

1TB

Size (inches)

3.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Seagate BarraCuda 1TB Desktop Hard Drives”