SBOX EP-044 Silver Earphones + Microphone

500 L

Kufje + Mikrofon SBOX EP-044

Stili i argjendtë : Në vesh

Frekuenca: 18Hz – 20KHz
Ndjeshmëria: 116 ± 3dB
Pengesa: 32 Ohm
Lidhësit: Stereo 3,5 mm
Gjatësia e kabllos: 1,2 m
Mikrofoni: Po
Telekomanda: Po
Ngjyra: Argjend
Materiali: Plastikë (i veshur me UV)
Copë në karikaturë:  200

11 in stock

SKU: EP-044S

Categories:

SBOX EP-044 Silver Earphones + Microphone

SBOX EP-044 Silver Earphones + Microphone  Style: In-Ear Frequency: 18Hz — 20KHz Sensitivity: 116±3dB Impedance: 32 Ohm Connectors: 3,5 mm stereo Cable lenght: 1,2 m Microfon: Yes Remote control: Yes Color: silver Material: Plastic (UV coated)
Për të gjetur numrin e kërkuar të kufjeve SBOX EP-044 si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për kufjet SBOX EP-044  janë nga më të ulëtat në qytet.
Grupi i shërbimit në Oktouest dhe cdo pjestar i grupit, përpiqet që të ofrojë tek klientët tanë shërbim të shpejtë, informacion rreth produkteve, garancinë e produktit. mënyrën e pagesës dhe pjesën e servisit.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.400 kg
Brand

SBOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SBOX EP-044 Silver Earphones + Microphone”