Netis WF2411E Wireless N Router 150Mbps

1,700 L
  • Netis WF2411E është një pajisje e kombinuar me tel dhe wireless për aplikimet e rrjetit SOHO. Compatibleshtë në përputhje me pajisjet 802.11b / g / n dhe siguron shpejtësinë e transferimit pa tel deri në 150Mbps, duke ofruar një performancë më të mirë në shfletimin në internet, dërgimin e postave elektronike dhe ndarjen e skedarëve. Ai gjithashtu mbështet mënyra pa tela duke përfshirë AP, WDS, AP + WDS, Repeater, Client, për të zgjeruar lehtë rrjetin tuaj pa tel.

5 in stock

SKU: Netis WF2411

Categories:

Wireless
StandardsIEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Signal RateUp to 150Mbps
Frequency Range2.4-2.4835GHz
Transmit Power20dBm(MAX)
Data Transfer Rates802.11n:
40MHz(150Mbps, 135Mbps, 120Mbps, 90Mbps, 60Mbps, 45Mbps, 30Mbps, 15Mbps)
20MHz (72Mbps, 65Mbps, 57Mbps, 43Mbps, 28Mbps, 21Mbps, 14Mbps, 7Mbps)
801.11g:
(54Mbps, 48Mbps, 36Mbps, 24Mbps, 18Mbps, 12Mbps, 11Mbps, 9Mbps, 6Mbps)
802.11b:
(11Mbps,9Mbps, 6Mbps, 5.5Mbps, 2Mbps, 1Mbps)
Wireless ModesAP, Repeater, AP+WDS, WDS, Client, Multi-SSID
Wireless Security64/128-bit WEP,
WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)
SSID Broadcast Enable/Disable
Wireless MAC Filtering
Hardware
StandardsIEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
Interface1 * 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45 WAN port
4 * 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45 LAN port
LEDPWR, WLAN, LAN1-LAN4, WAN, WPS
ButtonWPS, Default
Antenna1* 5dBi Fixed Antenna
Power SupplyDC 9V/500mA(Output)
Software
WAN TypeDHCP, Static IP, PPPoE, L2TP, PPTP, Dual Access, WISP
Port ForwardingVirtual Servers, Port Triggering, UPnP, DMZ, FTP Private Port
QoSWMM, Bandwidth Control
Access ControlIP/MAC/Domain filtering
VPN Pass-throughPPTP, L2TP, IPSEC
OthersDynamic DNS, Static Routing, WOL, Backup & Restore, Firmware Upgrade
Others
CertificationFCC, CE
EnvironmentOperating Temperature: 0℃~40℃
Storage Temperature: -40℃~70℃
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package1 * WF2411E
1* 9V/500mA Power Adapter
1 * Ethernet Cable
1* Quick Installation Guide (Multilingual)

 

Netis WF2411E Wireless N Router 150Mbps është një pajisje e kombinuar me tel dhe wireless për aplikimet e rrjetit SOHO. Compatibleshtë në përputhje me pajisjet 802.11b / g / n dhe siguron shpejtësinë e transferimit pa tel deri në 150Mbps, duke ofruar një performancë më të mirë në shfletimin në internet, dërgimin e postave elektronike dhe ndarjen e skedarëve. Ai gjithashtu mbështet mënyra pa tela duke përfshirë AP, WDS, AP + WDS, Repeater, Client, për të zgjeruar lehtë rrjetin tuaj pa tel.

Netis WF2411E Wireless N Router 150Mbps

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Wireless N Router at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Netis

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Netis WF2411E Wireless N Router 150Mbps”