Mouse SBOX Wireless Gray WM-373 (AL)

Original price was: 1,100 L.Current price is: 900 L. 19%

MOUSE SBOX WM-373 Wireless gray

Miu optik 3D wireless

Rezolucioni: 800 DPI
Range: 8-10m Jetëgjatësia e
tastit: mbi 3 milion herë
Plug dhe Luaj
Dizajn ergonomik i qetë për të mbajtur
dizajn simetrik, i përsosur për përdoruesin e dorës së majtë dhe të djathtë
Marrësi mikro USB
Frekuenca e funksionimit: 2,4GHz
Ndërfaqësues mikro USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows XP / Vista / Win7 / Win 8 / Win 10 dhe Mac iOS
Ngjyra:
Dimensionet e gray : 115 mm x 66 mm x 32 mm

4 in stock

SKU: WM-373 Gray

Categories:

Mouse SBOX Wireless Gray WM-373 (AL)

Pagesë në Dorëzim në të gjithë Shqipërinë / Dërgesa falas Brenda në Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Miu optik 3D wireless

Rezolucioni: 800 DPI
Range: 8-10m Jetëgjatësia e
tastit: mbi 3 milion herë
Plug dhe Luaj
Dizajn ergonomik i qetë për të mbajtur
dizajn simetrik, i përsosur për përdoruesin e dorës së majtë dhe të djathtë
Marrësi mikro USB
Frekuenca e funksionimit: 2,4GHz
Ndërfaqësues mikro USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows XP / Vista / Win7 / Win 8 / Win 10 dhe Mac iOS
Ngjyra:
Dimensionet e gray : 115 mm x 66 mm x 32 mm

Mouse SBOX Wireless Gray WM-373 (AL).3D optical wireless mouse. Resolution: 800 DPI. Range: 8-10m.Keystroke lifetime: over 3 million times.. Për më tepër, dizajni i tij kompakt sigurohet që lehtë të merrni miun me vete. Kjo e kombinuar me anët e gomës sigurohet që të mund të punoni kudo në mënyrë të qetë.. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tabletin, desktopin, laptopin, pajisjen e lojërave, smartphone ose TV.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.600 kg
Brand

SBOX

Lidhja

Wireless

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse SBOX Wireless Gray WM-373 (AL)”