Mouse Gaming Sbox GM-204 Black

850 L

Mouse Sbox modeli GM-204

Ideal per lojrat ne 4D me nje rreze optike te avancuar

I pershtatshem per Windows 7/8/10 dhe MAC OS X

Out of stock

SKU: Sbox GM-204

Categories:

Mouse Gaming Sbox GM-204 Black

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

Mouse Gaming Sbox GM-204 Black

Fantastik per lojrat ne 4D me nje rreze optike te avancuar

I pershtatshem per Windows 7/8/10 dhe MAC OS X

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0

Rezolucioni i mouse eshte 800/1600/2400/3200 DPI

Me drita LED ne hapesirat e tij e cila behet ne disa ngjyra

Gjatesia e kabullit eshte 1.3 meter

Permasat jane 121 x 67 x 36 mm

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Gaming janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Gaming  at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

SBOX

Lidhja

Usb

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Gaming Sbox GM-204 Black”