Mikrofone Element MC-100 (AL)

1,200 L
  • Mikrofoni i tavolinës së me cilësi të lartë, zhurmë, anulluese
  • Për hyrje të përgjithshme audio përfshirë aplikacione mbi-zë mbi IPN
  • Dërprerësi ON / OFF ofron kontroll të përshtatshëm
  • Baza e ponderuar për rritjen e stabilitetit
  • Prizë shtesë për zgjerim për lidhje të lehtë të kufjeve
  • Krahu fleksibël i mikrofonit
  • Përgjigja e frekuencës: 20HZ-20KHZ
  • Ndjeshmëria: -58dB + 2dB
  • Gjatësia e kabllos 1,5m

2 in stock

SKU: MC-100

Categories:

Mikrofone Element MC-100 (AL)

KodiMC-100
ModeliMC-100
ProdhuesiELEMENT
Lidhja3.5 mm jack
Ngjyrae Zezë
Gjatësia e Kabullit1,5m cable length
Frequency Responce20HZ-20KHZ
ExtrasFlexible arm
Sensitivity58dB+2dB

 

Features:

Mikrofone Element MC-100 (AL) në Oktouest Store
Mikrofone  tavoline me cilësi të lartë dhe zhurmë anulluese
Për hyrje të përgjithshme audio përfshirë aplikacione mbi-zë mbi IP
Ndërprerësi ON / OFF ofron kontroll të përshtatshëm
Baza e ponderuar për rritjen e stabilitetit
Prizë shtesë për zgjerim për lidhje të lehtë të kufjeve
Krahu fleksibël i mikrofonit
Përgjigja e frekuencës: 20HZ-20KHZ
Ndjeshmëria: -58dB + 2dB
Gjatësia e kabllos 1.5m

Në Oktouest Kompjuter Store në Shqipëri do të gjeni Mikrofone Element në cmim okazion !

Mikrofone Element MC-100, që është i përshtatshëm për konferencë audio dhe video,duke dhënë cilësi të lartë të zërit pa ndonjë shtrembërim. Krahu fleksibël garanton rregullim të gjerë në pozicionin më të përshtatshëm për t’ju dhënë rehati më të mirë. Forma moderne e marrë direkt nga salla e konferencave e bën MC-100 të përshtatshme mirë edhe për brendësinë më elegante.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Υou can also find more Mikrofone  at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.400 kg
Brand

Element

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mikrofone Element MC-100 (AL)”