Laptop Cooling Pad Usb CP-19

1,200 L
For laptops with screen size up to: 15,6″
Fan:  140 mm ( Blue LED)
Fan Speed: 1100 +/- 10% RPM
Bearing type: Rifle
Fan life time: 40000 hrs.
Air Flow: 47,35 CFM (max)
Noise levels: 21 dBA (min)

5 in stock

SKU: sbox co-19

Categories:

Laptop Cooling Pad Usb CP-19

SAD S USBX COOLING PAD 15,6 “FAN LED BLUE 140 mm

Pad USB Calculator me lartësi të rregullueshme – kutia s
për fletoret me madhësinë e ekranit deri në: 15,6 “
Fan: 140 mm (Blue LED)
Fan Speed: 1100 RPM +/- 10%
Lloji duke: Rod
fan Lifetime : 40000 orë.
Rrjedha e ajrit: 47.35 CFM (maksimum)
Nivelet e zhurmës: 21 dBA (minuta)
Këndi: 2 pozicione
USB Pass
Tensioni nominal: DC 5V
Materiali: rrjetë metalike / plastike
Ngjyra e zezë
Dimensionet: 330 x 250 x 27 mm
Pesha : 529g

Laptop Cooling Pad Usb CP-19.Për laptopë me madhësi të ekranit deri në: 15.6 Ventilator: 140 mm (LED blu)
Shpejtësia e ventilatorit: 1100 +/- 10% në minutë / min / Lloji i sjelljes: Rod Koha e jetës së ventilatorit: 40,000 orë.Rrjedha e ajrit: 47.35 CFM (maksimumi) Nivelet e zhurmës: 21 dBA (minuta)
Për të gjetur numrin e kërkuar të Cooling Pad si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Cooling Pad  janë  nga më të ulëtat në qytet.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Υou can also find more ALL-IN-ONE WATER COOLING at   Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight1 kg

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Laptop Cooling Pad Usb CP-19”