Kufje intex IT-HP897S ASPIRE Short Mic

Original price was: 1,000 L.Current price is: 700 L. 30%
 • 3D surround sound
 • Noise cancellation
 • 3.5 mm Jack

47 in stock

SKU: HP897S

Categories:

Kufje intex IT-HP897S ASPIRE Short Mic

 • 3D surround sound
 • Noise cancellation
 • 3.5 mm Jack
 • Lloji: Kufje me mikrofon
 • Kufje:
  – Njësia e drejtimit: 40 mm
  – Sistemi: stereo
  – Gama e frekuencës: 20Hz – 20kHz
  – Ndjeshmëria: 98dB ± 4dB
  – Përparësia: 32 Ohms
 • Mikrofon:
  – Gama e frekuencës: 20Hz – 16kHz
  – Ndjeshmëria: -54dB ± 3DB
  – Përparësia: 2.2K Ohms
 • Lidhës: 3,5 mm audio
 • Gjatësia e kabllove: 1.8 m

Speaker diameter: φ40mm, Speaker resistance: 32Ω±15%, Speaker sensitivity: 105dB±3dB, Frequency response: 20-20.000Hz, Max. Power: 0.3-0.5W Microphone sensitivity: -58dB±2dB, Microphone resistance: 2200Ω, Microphone frequency response: 30-16.000Hz, Working voltage:  3.5~4.5V, Cable length:  1.8-2.2 M, Headphone color :  Silver, Gray, Yellow, Red & Blue, Black PVC cable, ABS plastic Mic

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi Kufje intex IT-HP897S ASPIRE Short Mic me çmimin më të lirë.Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë të mundshëm për ofertën e kufjeve Intex Aspire IT-HP897S në tregun Shqiptar.Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë kufjeve, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për kufjet Intex, gjithçka është në një vend.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.9 kg
Brand

Intex

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje intex IT-HP897S ASPIRE Short Mic”