Kufje Headphone Element HD-150

900 L
 • Speaker diameter: 32mm
 • Impedance: 32 ohms
 • Sensitivity: 97dB
 • Frequency response: 20Hz-
 • 20,000Hz
 • Cord length: 1.2m
 • Plugs type: 3.5mm stereo

3 in stock

SKU: Element HD-150

Categories:

Kufje Headphone Element HD-150

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

 • Speaker diameter: 32mm
 • Impedance: 32 ohms
 • Sensitivity: 97dB
 • Frequency response: 20Hz-
 • 20,000Hz
 • Cord length: 1.2m
 • Plugs type: 3.5mm stereo

Në Oktouest Kompjuter Store do gjeni Kufje headphone element HD-150 (AL) në cmim okazion !

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi kufje me çmimin të lirë.Kufje me një precizion të lartë një tingull të shkëlqyeshëm stereo.

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë të mundshëm për ofertën e kufjeve  në tregun Shqiptar.

Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë kufjeve, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për kufjet Intex, gjithçka është në një vend.

Për të gjetur numrin e kërkuar të kufjet tipit Kufje Headphone Element HD-150   si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për kufjet tipit Headphone Element HD-150 janë  nga më të ulëtat në qytet.

Υou can also find more Headphone Element HD – 150 at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.6 kg
Brand

Element

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Headphone Element HD-150”