Kompjuter intel Core i5 8600k Gaming Xtreme

110,000 L
 • Windows 10 Pro
 • 8th Generation Intel® Core i5 8600k 3.6GHz Six Core Processor
 • 8GB DDR4 2400MHz
 • MSI GeForce GTX1050 Ti 4GB Gaming X
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • SSD Samsung 850 Evo 250GB
 • 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX: Cooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
 • Optical Drive Dvd Rw
 • Gaming Chasis: Cooler Master MasterBox MB600L Computer Case
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

4 in stock

Processor8th Generation Intel® Core i5 8600k 3.6GHz Six Core Processor
Ram / System Memory8GB DDR4 2400MHzz
MotherboardGigabyte H310M S2H H310 Motherboard
Video CardMSI GeForce GTX1050 Ti 4GB Gaming X
Power SupplyCooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
CasesGaming Chasis: Cooler Master MasterBox MB600L Computer Case
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSDSamsung 850 Evo 250GB SSD
Optical DriveDVD RW
Warranty2 years

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim në kompjuterin sistemin sipas dëshirës tuaj !

 • Windows 10
 • Windows 8 /7/Linux

Kompjuter intel Core i5 8600k Gaming Xtreme

Kompjuter intel Core i5 8600k Gaming Xtreme, fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori intel core i5 Six Core , i cili funksionon me frekuencë 3.6 GHz deri në 4.1 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.Të dhënat tuaja ruhen në disqet Samsung 850 Evo 250GB SSD si dhe HDD me kapacitet 2 TB si dhe vjen me kartën grafike MSI GeForce GTX1050 Ti 4GB Gaming XArmor OC X me kapacitet 4 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming Intel kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1151

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kompjuter intel Core i5 8600k Gaming Xtreme”