Kompjuter Gaming Ryzen 5-2600 Six Core

Original price was: 98,000 L.Current price is: 93,000 L. 6%
 • Kompjuter Gaming
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600 Six Core Processor
 • 8GB DDR4 2400MHz Memory
 • 1TB 3.5″ SATA Hard Drive
 • 240GB NVME M.2 Solid State Drive
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC
 • CORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
 • Optical Drive –  No
 • Gaming Chasis:Sharkoon TG4 PC Case Red
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

4 in stock

TypeKompjuter Gaming
ProcessorAMD Ryzen 5 2600 6-Core
Ram / System Memory8GB DDR4 2400MHzz
MotherboardGigabyte A320M-S2H Motherboard
Video CardMSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC
Power SupplyCORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
CasesGaming Sharkoon TG4 PC Case Red
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSD240GB NVME M.2 Solid State Drive
Optical DriveNo
Warranty1 year

 

Kompjuter Gaming Ryzen 5-2600 Six Core

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  Ryzen 5,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5 2600 Six Core,i cili funksionon me frekuencë 3.4 GHz deri në 3.9 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet SSD 240GB NVME M.2 si dhe HDD me kapacitet 1 TB si dhe vjen me kartën grafike MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC me kapacitet 8 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight12 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Tipi memorjes

DDR4

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Ryzen 5-2600 Six Core”