Kompjuter Gaming Pc AMD Ryzen 5 2600X

110,000 L
 • > Windows 10 Pro
 • > AMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz Six-Core Processor
 • > 8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz
 • > Gigabyte GeForce GTX 1660 6GB OC
 • > Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • > Crucial MX500 250GB M.2 Solid State Drive
 • > 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • > Psu ATX: Cooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
 • > No Optical Drive
 • > Gaming Chasis: Cooler Master MasterBox MB600L Computer Case
 • > Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • > GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

5 in stock

SKU: 123-135-180

Categories:

ProcessorAMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz Six-Core Processor
Ram / System Memory8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz
MotherboardGigabyte A320M-S2H Motherboard
Video CardGigabyte GeForce GTX 1660 6GB OC
Power SupplyCooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
CasesCooler Master MasterBox MB600L Computer Case
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSDCrucial MX500 250GB M.2 Solid State Drive
Optical DriveNo
Warranty2 years

 

Kompjuter Gaming Pc AMD Ryzen 5 2600X

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming Pc AMD Ryzen 5 2600x,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5 2600x Six Core,i cili funksionon me frekuencë 3.6 GHz deri në 4,25 GHz dhe plotësohet me 8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz memorie ram

Të dhënat tuaja ruhen në disqet SSD Crucial MX500 250GB M.2 si dhe HDD me kapacitet 1 TB si dhe vjen me kartën grafike Gigabyte GeForce GTX 1660 6GB OC me kapacitet 6 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight14 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Pc AMD Ryzen 5 2600X”