Kompjuter Gaming Ryzen 5 2600 Six Core

110,000 L
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600 Six Core Processo
 • 8GB DDR4 2400MHz
 • PowerColor AMD Radeon RX 580 8GB Red Dragon V2 Graphics Card
 • Asus Prime B350 Plus Motherboard
 • SSD Samsung 850 Evo 250GB
 • 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX: Corsair VS Series 650W CP-9020098-EU
 • No Optical Drive
 • Gaming Chasis: LC Power
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

5 in stock

SKU: gaming ryzen 5

Categories:

ProcessorAMD Ryzen 5 2600 6-Core
Ram / System Memory8GB DDR4 2400MHzz
MotherboardGigabyte A320M-S2H Motherboard
Video CardPowerColor AMD Radeon RX 580 8GB Red Dragon V2 Graphics Card
Power SupplyCorsair VS Series 650W
CasesGaming Chasis LC Power
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSDSamsung 850 Evo 250GB SSD
Optical DriveNo
Warranty1 year

 

Kompjuter Gaming Ryzen 5 2600 Six Core

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  Ryzen 5,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5 2600 Six Core,i cili funksionon me frekuencë 3.4 GHz deri në 3.9 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet Samsung 850 Evo 250GB SSD si dhe HDD me kapacitet 1 TB si dhe vjen me kartën grafike PowerColor AMD Radeon RX 580 8GB Red Dragon V2 me kapacitet 8 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight12 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Tipi memorjes

DDR4

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Ryzen 5 2600 Six Core”