Kompjuter Business Ryzen 5 2600 6-core

Original price was: 55,000 L.Current price is: 49,000 L. 11%
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • 8GB DDR4 2400MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

3 in stock

SKU: 123-135-178

Categories:

ProcessorAMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
Memory8GB DDR4 2400MHz
Hard DrivesSsd 120GB Solid State Drive
CaseSharkoon VG6-W Gaming
Psu500W
MotherboardHantol Micro ATX Tower Case
Optical DrivesDVD-RW

Kompjuter Business Ryzen 5 2600 6-core

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest kompjuter store,do të gjeni  një koleksion të madh Kompjuter Business Ryzen 5  në cmim okazion !

Kompjuter Business Ryzen 5 2600 6-core,qe fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5-2600,i cili funksionon me frekuencë 3.4 GHz deri në 3.9 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet  SSD 120GB për te patur shpejtesi në ngarkimin e sistemit windows 7/8/10 sipas dëshirës tuaj.

Gjithashtu kemi vendosur kuti kompjuteri te markes, Hantol Micro ATX Tower Case  nje kuti elegante dhe me  bllokun e ushqimit (Power Supply 500W), për të patur nje furnizim të plotë me energji në sistem.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Business AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight15.4 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Business Ryzen 5 2600 6-core”