Kompjuter Business intel G1620

24,000 L 15%
 • Windows 10 Pro
 • Intel Celeron G1620 (2.70GHz)
 • ASROCK MB H61M-VG4 Motherboard
 • 4GB DDR3 1600MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Supercase ATX Tower Case
 • 450w Power Supply
 • DVD-RW Optical Drives
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

6 in stock

ProcessorIntel Celeron G1620 (2.70GHz)
Memory4GB DDR3 1600MHz
Hard Drives120GB SSD Solid State Drive
CaseSupercase Micro ATX
Psu450W
MotherboardASROCK MB H61M-VG4
Optical DrivesDVD-RW

Kompjuter Business intel G1620

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest do të gjeni Kompjuter Business intel G1620 në cmim okazion !

Kompjuteri Intel Celeron G1620,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:Intel Celeron G1620 (2.70GHz) dhe 4 GB DDR 3 Ram që ofrojnë performancë të besueshme dhe të lartë.

Një SSD prej 120GB bën që sistemi Windows të ngarkohet shpejtë , ndërsa kutia Super Case eshte pershtaur për këtë sistem.Per vec kesaj ka Power Supply 450w. gjithashtu mune te vendosni  2 x DDR3 DIMM sockets supporting up to 16 GB memory ram.

Gjithashtu Motherboardi ASROCK MB H61M-VG4 përshtatet me të gjithë procesoret intel Core3 / intel Core5/intel Core7   Socket 1155 në rastë se doni ta ndërroni.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Bussines intel at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1155

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Business intel G1620”