Kompjuter Business inteI core i3-3240

39,000 L
 • Windows 10 Pro
 • Intel® Core i3-3240 Processor
 • ASROCK MB H61M-VG4 Motherboard
 • 4GB DDR3 1600MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • BIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
 • 500w Power Supply
 • DVD-RW Optical Drives
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

1 in stock

ProcessorIntel® Core i3-3240 Processor
Memory4GB DDR3 1600MHz
Hard Drives120GB SSD
CaseBIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
Psu500W
MotherboardASROCK MB H61M-VG4

Kompjuter Business inteI core i3-3240

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest do të gjeni Kompjuter Business inteI core i3-3240 Ghz në cmim okazion.Kompjuteri intel core i3 ,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë: intel core i3 dhe 4 GB DDR 3 Ram që ofrojnë performancë të besueshme dhe të lartë.

Një SSD prej 120GB bën që sistemi Windows të ngarkohet shpejtë , ndërsa kutia BIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2 eshte pershtaur për këtë sistem.Per vec kesaj ka Power Supply 500w. gjithashtu mune te vendosni  2 x DDR3 DIMM sockets supporting up to 16 GB memory ram.

Gjithashtu Motherboardi ASROCK MB H61M-VG4 përshtatet me të gjithë procesoret intel Core3 / intel Core5/intel Core7   Socket 1155 në rastë se doni ta ndërroni.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Bussines intel at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1155

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Business inteI core i3-3240”