Kompjuter Business AMD Ryzen 3 Quad Core

Original price was: 44,000 L.Current price is: 39,000 L. 12%
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor with Radeon Vega Graphics
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • 4GB DDR4 2400MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

3 in stock (can be backordered)

Processor
AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz
Memory4GB DDR4 2400MHz
Hard DrivesSsd 120GB Solid State Drive
CaseSuper Case Micro ATX
Psu500W
MotherboardGigabyte A320M-S2H
Optical DrivesDVD-RW

Kompjuter Business AMD Ryzen 3 Quad Core

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest kompjuter store,do të gjeni  një koleksion të madh Kompjuter Business AMD Ryzen 3 Quad Core në cmim okazion !

Kompjuter Business AMD Ryzen 3 Quad Core,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 3-1200 i cili funksionon me frekuencë 3.5 GHz deri në 3.7 GHz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet  SSD 120GB për te patur shpejtesi në ngarkimin e sistemit windows 7/8/10 sipas dëshirës tuaj.

Gjithashtu kemi vendosur kuti kompjuteri te markes SuperCase,nje kuti elegante me bllokun e ushqimit (Power Supply 450W), për të patur nje furnizim të plotë me energji në sistem.Motherboard te markes Gigabyte A320M-S2H qe ka ne trup,VGA /HDMI/ dhe sistem memory ssd M2.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Business AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight15.4 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Business AMD Ryzen 3 Quad Core”