Kompjuter AMD Ryzen 5 2600 Gaming Xtreme

124,000 L
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600 Six Core Processor
 • 8GB DDR4 2400MHz
 • Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB Graphics Card
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • SSD Samsung 850 Evo 250GB
 • 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX: Cooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
 • Optical Drive Dvd Rw
 • Gaming Chasis: Corsair Carbide Series Spec-01 Red LED
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

5 in stock

ProcessorAMD Ryzen 5 2600 6-Core
Ram / System Memory8GB DDR4 2400MHzz
MotherboardGigabyte A320M-S2H Motherboard
Video CardGigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB
Power SupplyCooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
CasesGaming Chasis Corsair Carbide Series Spec-01 Red LED
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSDSamsung 850 Evo 250GB SSD
Optical DriveDVD RW
Warranty2 years

Kompjuter AMD Ryzen 5 2600 Gaming Xtreme

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  Ryzen 5,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5 2600 Six Core,i cili funksionon me frekuencë 3.4 GHz deri në 3.9 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet Samsung 850 Evo 250GB SSD si dhe HDD me kapacitet 1 TB si dhe vjen me kartën grafike  Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB me kapacitet 6 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight12 kg
Brand

Oktouest

Socket

AMD Socket AM4

Tipi memorjes

DDR4

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter AMD Ryzen 5 2600 Gaming Xtreme”